Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Produktdetails:
| Herkunftsort: | China |
| Markenname: | CHARMING |
| Zertifizierung: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modellnummer: | P3.91 |
Zahlung und Versand AGB:
| Min Bestellmenge: | 1 |
|---|---|
| Preis: | Verhandlungsfähig |
| Verpackung Informationen: | Kartonetui, Holzetui, Flightcase |
| Lieferzeit: | 30 Werktage nach Zahlung |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, Bargeld |
| Versorgungsmaterial-Fähigkeit: | 500 Stück pro Woche |
|
Detailinformationen |
|||
| Max. Leistung: | 200W | Lebensspanne: | ≥50000 Stunden |
|---|---|---|---|
| Helligkeit: | 4000 CD/m² | Graustufe: | 14-16 Bit |
| Aktualisierungsrate: | 7680Hz | Arbeitstemperatur: | -20 ~ 60 ℃ |
| Hervorheben: | lightweight outdoor LED display,right angle LED cabinet P3.91,IP65 rental LED billboard |
||
Produkt-Beschreibung
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000 CD/m² |
| Maintenance Method | Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Protection Level | IP65 |
| Cabinet Weight | 7.5kg |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for reduced structural load on buildings
-
Right angle design for clean building edge transitions
-
Hard‑wired internal connection eliminates cable loosening
-
Anti‑fool mounting for fast large‑scale installation
-
Drop‑fit corner alignment without measuring tools
Product Gallery
Möchten Sie mehr über dieses Produkt erfahren?



